SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,016,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
123601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1.8 benxin 2003 shum e mir me liber te servisit ne gjetje te mir goma e reja servisin e kryer etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besarti
Viti
045677712
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »