SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opell vivaro 2002 1.9 tdi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
123603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vivaro ne gjendje shunm te mir teknike te gjitha seeviset ka te krym ne opell .Pa dogan , Vlen te crket rrypin dhombzor ka te ndrum tash frenat komplet dhe gomat . Kontakt nr 045 891 273
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
045891273
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »