SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI - 2002
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
123604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Tipi: 2.0 HDI Posedon, klime, xhamat elektronik x4, pasqyret elektronike vet paluese dhe bandasha plus fellne, ABS. Regjistrimi i ka skaduar ne muajin shkurt 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
049210666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »