SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:38
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Alfa Romeo 147 1,9 JTD

Viti: 11/2001
Diesel :1,9 JTD 116 HP

Vetura Posedon:
Klime
ABS
Airbag -Front + Side
On Board Computer
Timon Multifunksional
Pasqyre Elektronike
Dritare Elektronike
Fellne 15-she
Regjistrim deri ne Dhjetor 2016

Per info tjera me kontakoni ne telefon nga cdo dite pune nga ora 16:30 deri 22:00 dhe gjate weekendeve 11:00 deri 22:00
Tel/Viber/Whatsapp: +377 44 808 222
Pres Bleres Serioz
Informata rreth publikuesit
Denis
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »