SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Primastar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Nissan Primera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan PrimastarViti 2005 DizellMe 9 uleseMe klim Gjendjen shume te mireShitet ose ndrrohet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
044411304
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »