SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Volkswagen Caddy life 1.9 TDI 2005
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,089
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen Caddy 1.9 TDI viti prodhimit 2005.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon 5 dyer me gepek, ka 5 ulse.
VETURE e pershtatshme per pune dhe familje. Regjistrim ka zerim ka te mire etj
tel: 044 126 991 , 044 881 777
Informata rreth publikuesit
AULON
Lagjja e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »