SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
BMW 3 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
123660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d 2006 ni vit rexhistrim klima tronik senzor shiut parkingut guma te reja 2016 me liber te servisit 049 268 420

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Gjilan
049 268 420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »