SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIk
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
123667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Titulli* :
Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK
Tabela RKS

Nr tel 045/580-140
Viber +37745580140
*
Informata rreth publikuesit
Bledar
Malishevë
045580140
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »