SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Vw Touran 1..9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
123669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 2004 1.9 TDI . 5 Ulëse . I sapo ardhur nga Zvicra . Dritat Xenon . Ka te kaluara rreth 235,000 me liber të servisit . Ne gjendje shumë te mirë teknike . Ka gjithashtu dhe cenzorat mbrapa . Per me shumë info kontakto ne : 044-876-864 .
Informata rreth publikuesit
Ridvan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »