SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E class
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1997
ID e produktit :
123695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.2 diesel , gjendja shum e mir si motorr edhe n Kareseri hargjime 6.5 mas shumti per ma shum kontakt +38649191249 , boj ndrrrim me yst per kerr mat mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hanss
+38649191249
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »