SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2012 2.0 Full Extra 45000 km
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
53,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
123699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat CC viti i prodhimit 2012, Dsg Sport, Automatik Bluemotion....
Eshte blerë ne Porshe Prishtina me 0.00km me liber te servisit
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Prishtinë
044339295
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »