SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 3
Çmimi :
€2,150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
123702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin 3 ne gjendje prefekte i tujtun shum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Prizren
044989891
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »