SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten motorrat
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2003
ID e produktit :
123706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy motorra yamah 1000 kubik te dyt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipron
Prishtinë
049424186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »