SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Altea 2005
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Lloji :
Seat Altea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Altea 2.0TDI 2005 i Pa Doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rifat
Skenderaj
049269209
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »