SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
dfghdfgsd
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Smart
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
dfsdfghfghyfghfghfghfg
Informata rreth publikuesit
Ervis
Prishtinë
045603926
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »