SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte e posa ardhur nga Gjermania, eshte ne gjendje te rregullt posedon klim. vetura eshte e pa doganuar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vahid
Ferizaj
+37744280988
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »