SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 2.0 hdi dizel 2003 boj edhe ndrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,289
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
123788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeot 307 hdi 2.0 dizel 2003 ose ndroje me naj peugeot sw qmimi me marveshje kilometra 198289 te kaluara regjistrim ka deri ne vitin 18.01.2017 eshte full extra me klimatronik gjamat me elektrike dritat me senzor dhezet vet me 2 qelsa fabrikisht per me shum informata thirni ne tel +37744661893 muni me thir edhe ne viber mundesi drimi me peugeot sw karavan ose pasat 3c ose golf 4 karavan ose opel aster karavan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artani
Prishtinë
044661893
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »