SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 b4 2.3
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1993
ID e produktit :
123794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi 80 b4 2.3 benzin plin ne gjendje te rregullt.RKSPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Malisevo
049163214
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »