SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet citerion c5 2004
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
123795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet citerion c5 2004 Dizel 2.2 . i sapo ardhur nga zvicra. servisimin e ka te kryer ne zvicer. ka 4 goma te reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylldrit
Gjakova
044616402
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »