SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
123798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendjen shume te rregullt info nr +37744572839

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Vushtrri
+37745241809
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »