SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
123804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passati
1.9 TDI Dizel
Klima
Abs
Esp
Allegeka
Airbag
Radio
Tel 044 849 529Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »