SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
123811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jeep Grand Cherokee 2006 CRD. Diesel 3.0 liter Me cmim te volitshem Interior shum shum te mire Komoditet dihet ma perfeekt Board computerKlimaKlima dy sezonaleVebastoSensor Sensor shiuFellneLekur Pres mishteri serioz'

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Saint-Gall, Sankt Gallen, Switzerland
044542708
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »