SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daelim VT 125
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Daelim
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1999
ID e produktit :
123823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet daelim vt 125 viti 1999 pa dogan ne gjendje shum te mir Info: 049342020

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gani
Gjilan
049 268 420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »