SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E CLAS AVANGARD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2002
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
123843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA OSHTEN NE GJENDJE SHUM TE MIR VETURA OSHTEN E REGJISTRUAR
MUNDEMI ME BA NDRRIM ME VETURA ME TE VOGLA
044166617
Informata rreth publikuesit
Berat
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »