SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Sharani 1999
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
123847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharan 1.9 TDI me ni tkuqe ne gjendje shum te mirë
Klimatronik
ABS
Airbag
Xhamat me rrymëPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islam
Rahovec
045513715
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »