SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugot 306 tdi
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
123850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet. Peugot 306 tdi. Viti 2007Ne gjendje shum te mir. I ardhur nga zvicraFull opsion automat. Panoram,aksenon,zenzor parkingu automan -manuell ,lleder me gjitha serviser ne gjendes extrem te mire. DIZEL (I pa duganuar)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luigj
049372962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »