SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PEUGEOT 307
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
123854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 307 2.0 HDI SW
KLIM
ABS
MUZIK
KLIMATRONIK
I DOGANUAR RKS
NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME SHPENZIME SHUME TE VOGLA PER FAMILJE
NR:+37744706380
Informata rreth publikuesit
Arber
Pristina
044878492
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »