SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tdi 170 ps highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
123860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 3c 2.0 TDI 170 PS HighLine full ekstra 2006 senzor para dhe mbrapa 175.000km me liber marshi manual fellge 16 me goma te reja ,ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime Elektrnik, Karrigat Gjysem Lekur , Elektrike

Per me shum :044975111
Informata rreth publikuesit
Muharrem
Vushtrri
044975111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »