SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RenaultMegana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,999
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
123873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet RenaultMegane 1.5DCI
Vetura posedon: Klime, Pulla ne vollon, pasqyret me rrym,fellne17 origjinale te RenautMegane.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire Servisin e ka te kryer Kompelt Shpenzimet i ka shum te vogla.
Informata rreth publikuesit
granit
Prishtinë
045600890
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »