SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 740 D BI TURBO RKS 1 VIT FULL EKSTRA NDRRIM
Çmimi :
€8,999.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Lloji :
BMW 740
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
357,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
123874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 740 D VITI 2002 I DALUR NE RRUG NE 2004
I SERVISUAR KOMPLET NE GJENDJE
PREFEKTE TIP TOP RIGJISTRIM 1 VIT NE EMRIN TIM PERSONAL

FULL OPSJONE ( SHIKO FOTOT )
FJALA E FUNDIT E BMW VETUR PER BOSA

NDRRIM I MUNDSHEM
QMIMI PER NDRRIM 9 500 EURO

044 100 131 VIBER
Informata rreth publikuesit
SARA
Prishtinë
044100141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »