SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2007
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
123880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamer
Ferizaj
0041791311000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »