SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Fiesta 1.3 Benzin, 16V, Viti 1997 - Mundesi ndrrimi
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
123894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Alarm centrall, ABS, cd player, air bag, gjysme-klim, poashtu posedon edhe bllokad per ndezje.
- Gomat i posedoj edhe te veres edhe te dimrit.
- Vetura eshte ne gjendje shume te mire, servisin e posa kryer dhe me nje fjal TIP-TOP, vetem me vozit.
- Bej edhe ndrrim eventual me ndonje Peugeot 307.
- Per me shume info, shihni fotot dhe kontakt ne numer telefoni 049490528 (viber) dhe 049355550.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Mitrovice
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »