SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 TDI - 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
123900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 1.9 tdi 130psRrypi motorrik i sapo ndruar Me liber te servisitRegjistrim 1 vit / Maj'2017Ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
jehonit1
049614477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »