SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c 220 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2002
ID e produktit :
123927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes benz c class 220 cdi 2002 ne gjendje shum te regullt i regjistruar Rks ngjyra vjollc ahum ekonomik qmimi 5.000€ +37744230744
Informata rreth publikuesit
Besnik
Rahovec
37745 45 45 25
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »