SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lada niva (me regjistrim)
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Lloji :
Lada Niva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
123928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lada niva 1.6 benzins , ne gjendje te rregullt, lada ka regjistrim deri ne Nentor 2016..Per me shume info kontaktoni ne nr. e meposhten

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
045262280
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »