SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Spoiler
ID e produktit :
123930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni ntel 045536831
Informata rreth publikuesit
Vedat
Pristina
+37745536831
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »