SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.5 2001 RKS
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
123935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 2.5 2001 RKS
Lekur,
Nxemje Karriga,
Karriga Elektronike,
Pasqyre Elektronike,
Fellne, Guma Veres dhe dimrit,
ABS, ESP, AIR BAG, CD BAG etc..

Viber dhe whatsapp : +377 45 312 054
Informata rreth publikuesit
Veli
Gjilan
045 312 054
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »