SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Kombi T2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW
Ngjyra :
Kuqe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
123960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen Kombi BARTES Viti i prodhimit: 1985i motori: 1.6 Diesel Posedon 3 Ulse Posedon goma te reja Teknikisht ne gjendje te rregullt Regjistrimi ka 1 VIT punon shum mir per me shum na kontaktoni +37744114162
Informata rreth publikuesit
dona.culi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »