SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
123970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 220
Marshi Manual
I Doganuar
I Regjistruar Deri Ne ShtatorPostuar
Viti 23.11.2004 Modeli i 2005

Nr per kontakt 049817040
Informata rreth publikuesit
Toni
044227074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »