SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf4 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
123984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 1.9 TDI me nja te kuqe 4x4. Viti i prodhimit 2003. I sapoardhur nga Zvicra. I servisuar ne zvicer.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Dobrosh
044-616-402/ 044-829-195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »