SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet peugeot 406 sw 2.0HDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Peugeot 406
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
123986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet pezho 406 sw 2.0 Hdi automatik e regjistruar para ni muje vetura esht ne gjendje te mir peugeot permbangjamat me rrym pasqyre elektronikeklimatronik 2 sezonaleradio me CDgoma m+s ( ver dimer)paniram siper (si hapet defekt pullen e hapjes)bej ndrrim me opell vecter opell aster edhe me vetura tjera me 4 dyerpres blers serioz per mashjm infot tel +37744363034 + viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shukri
Prishtinë
044363034
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »