SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. Toyota Carina E
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Toyota Carina
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
123996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Carina Viti i prodhimit 1992 1.6. 16vcentrall. xhamat me rrymBenzin/plin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
044/897/516 ..049/252/151
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »