SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Corolla
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Lloji :
Toyota Corolla
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,500
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
123998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota Corolla, viti 2015, 1.4 diesel. Km te kaluara 13,500. Eshte ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049805060
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »