SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.0 DTI 16 V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
124013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*KLIMA*AIR BAG*ABS*ESP*KOMANDA NE TIMON*7 ULSE*I ARDHUR NGA GJERMANIANR.KONTAKTUES:044/049-175-695

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Vushtrri
37744175695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »