SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën c3 1.1 benzin .2005.rks.km 110001 nrtel 044-286-587
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,001
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2005
ID e produktit :
124025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes citroën c3 shume i rujtum si brenda ashtu edhe jasht .hargjime shume te vogla .
Vajin e ndrum
Ripin e ndrum
Benzin 1.1
Viti 2005
Km 110001 nr tel 044-286-587
Nr kontaktiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Citroën
Pejë
049-286-587
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »