SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 745d - 2007
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
BMW 745
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
4.50
Viti :
2007
ID e produktit :
124041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 745d 220kw posedon karrikat me nxehje dhe ftohje, dyer dhe dritare elektronike, frigorifer, kamer te nates, etj
Per kontakt viber: +36202250422Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leonard
044371218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »