SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet aprilia sr 50
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
1999
ID e produktit :
124049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aprilia sr 50 cc i paqelur kurr ne motor ka te gjitha pjeset e veta originale,ne gjendje perfekte i ardhur nga zvicra me dogan te paguar.
Boj edhe ndrrim me naj kros 125,150 cc nqs me konvenon.
Qmimi i diskutushem
Nr viberit +37745806162Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Gjilan
045806162
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »