SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 2000
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
124055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 2000 shum e rujtne ,klim , airbag, abes, central

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Prishtinë
044383373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »