SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Pathfinder 2.5 R51
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '16
Lloji :
Nissan Pathfinder
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
101,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
124078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan Pathfinder

* viti 2007
* 101'000 KM te garantuara 100%
* i mirëmbajtur me gjitha serviset autor. Nissan
* 88'661 KM Servisi i madh + ndrrim i pakneve para
* 97'225 KM Ndrrim i setit të llamelles me zamajc
* 97'225 KM Ndrrim i batteris
* 98'420 KM Servis
* gomat e reja Brigstone
* dual klimatronik
* dritaret me rrym
* mbyllje qendrore
* 6 shpejci + R
* 4 x 4 // 2L // 4L // 4 LOW // AUTO
* vinq terhejks para për peshë deri 8 tona

sapo i rexhistruar RKS, rexhistrim deri me 12.05.2017

045 304 000 VR
Informata rreth publikuesit
Banesameqira
045304000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »