SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 205 1.6 fsi 6 shpejtsi
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
124098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 shum i rujten me senzor shiu esp me tabla t huja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adil
049 254 541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »